Testosteronus Maximus

, Konstitucijos pr. 23 Vilnius

Pabaltijo groove/southern fiesta kojas privers kilnoti kievieną. Nepraleisk progos išgirsti, pamatyti ir pajausti!
▻ Redneck Rampage (southern metal, Estija) „southern“ metalo grupė iš Estijos, kuri tikisi jums parodyti savo oldskūlną, rebelovą charakterį, tokį, koks jis turi būti. Pasiruoškite sunkiems rifams ir daug pietietiško GRŪVO!

▻ Dead Man’s Cross (southern rock / metal, Vilnius) – Adrenaliną pumpuojanti muzika, skleidžiama keturių narių. „Keep it as simple and groovy as possible. Just relax and go with the flow of music“.

▻ Basterds – Lithuania (hard rock / stoner / punk, Vilnius) yra tradicinį roką , kuriam įtakos turejo Old School Punk, Stoner ir Hard Rock žanrai grojanti grupė. Šiuo metu Basterds įrašinėja savo pirmąjį albumą.

Baras 17:00
Koncertas 20:00
Bilietas 8€
Primename, kad į renginį įleidžiami tik Galimybių pasą (ar ES COVID pažymėjimus) turintys asmenys. Koncerto metu rekomenduojama dėvėti veido kaukes.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.