Teisingas universiteto, studijų, karjeros pasirinkimas su egoCOMPASS

Karjeros testas Morrisby Profile
egoCOMPASS sistemoje naudojame Morrisby Profile testą. Testas sukurtas prieš daugiau nei 50 metų Didžiojoje Britanijoje, bet yra plačiai žinomas ir naudojamas visame pasaulyje kaip kokybiškas karjeros parinkimo įrankis. Testu jau pasinaudojo daugiau nei 80 000 žmonių. Morrisby Profile kasmet tobulinamas Psychological Testing Centre, kuris priklauso British Psychological Society.

Testą sudaro apie 100 puslapių užduočių, kurias atlikti trunka iki keturių valandų. Laikas neprailgsta – klausimai įdomūs, įtraukiantys. Testų lapai siunčiami į centrinę Morrisby būstinę Jungtinėje Karalystėje, kur yra įvertinami ir atsiunčiami atgal į Lietuvą.

Konsultacija jaunuoliams ir jų tėvams
Praėjus 2 – 2,5 savaitėms po testo, jaunuolis su tėvais el. paštu gauna testo rezultatus ir pakvietimą atvykti konsultacijai į egoPERFECTUS biurą Žvėryne, Vilniuje, ar kitą sutartą vietą. Konsultaciją atlieka Morrisby sertifikuoti specialistai: karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė. Aptarimas vyksta su jaunuoliu, atlikusiu testą, ir jo tėvais. Konsultacijoje pristatomi ir paaiškinami testo rezultatai bei parengiamas ugdymo planas.

Konsultacijos trukmė ~1,5 valandos.

Testo rezultatai gaunami anglų kalba, o konsultacija vyksta lietuvių kalba.

Ugdymo planas
Paskutinis egoCOMPASS etapas – ugdymo plano parengimas.

Konsultacijos metu kartu su jaunuoliu ir jo tėvais yra aptariami tolimesni ugdymo etapai. Konsultantas rekomenduoja žingsnius, kurių reikėtų imtis, siekiant vienos ar kitos karjeros. Galbūt jaunuoliui reikia ugdyti komandiškumo ar lyderystės kompetencijas, o gal tiesiog reikia pasitempti su mokslais ir pakelti matematikos ar istorijos pažymių vidurkį. Taip pat, jei turite tokių poreikių, galime rekomenduoti tinkamiausias mokymo įstaigas: vidurines mokyklas, koledžus arba universitetus visame pasaulyje.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.