Teatrinė instaliacija „Muilo opera: Burbuliuko meilė“ pagal Ievos Babilaitės knygą „Dusia, oras ir vanduo“

, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Įsivaizduokite, jog dabar Tolima ateitis ir nėra jokių ežerų, gėlių ir paukščių. Viskas tik instaliacija. Ją jums pristatys du ateities žmonės – mokslininkai. Parodys nuo ko prasidėjo gyvybė, papasakos, kas yra miškas, metų laikai, skruzdėlynas, grybiena, vorai ir banginiai. Pademonstruos saulėlydį, vandenyną, koralus. Pamatysite priežastis, kodėl viskas dabar yra kitaip, tik laboratorijoje, kodėl neturime ežerų ir gėlių, kodėl bitės dirbtinės, kodėl Dusia serga. Ir ką daryti, kaip susigrąžinti gamtą?

Žmogus taip ištobulėjo, kad gali susikurti bet ką: įmantriausius rūbus, dirbtinius burbulus, tik negali sukurti gyvybės. Žmogus pamiršo, jog jis yra gamtos dalis. Tačiau patekus į laboratoriją sugrįžta DNR atmintis, užfiksuota ląstelėse. Troškimas ją atkurti niekur nedingsta. Iš kur mes? Žiūrovai turi galimybę pabūti Dusia, bite, skruzdėle, bet taip pat priverstinai išgyvena gamtos naikinimo procesą.

Režisierė – Saulė Degutytė

Scenografė, kostiumų dailininkė – Ieva Babilaitė

Kompozitorė – Snieguolė Dikčiūtė

Aktoriai – Paulina Simutytė, Balys Ivanauskas

Šviesų dailininkas – Tadas Juozapaitis

Mokslinis konsultantas – Rimantas Šiekštelė

Vokalo mokytoja – Evelina Jocytė

Spektaklis šeimai ir vaikams nuo 7 metų

Spektaklio sukūrimą parėmė Lietuvos kultūros taryba

Bilietus platina TIKETA

Premjera gegužės 9 d. 18 val.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.