Tautų mugė 2021 09 17

Jau tryliktą kartą Vilniaus senamiestyje rengiama TAUTŲ MUGĖ šiemet vyks Rugsėjo 17-18-19 dienomis. Pagrindinis mugės tikslas – surengti Lietuvoje gyvenančių Tautinių bendrijų, amatų, nacionalinių valgių, papročių ir buities tradicijų pristatymą. Mugėje kasmet dalyvauja patys aktyviausi amatų ir kulinarijos meistrai, dainų ir šokių virtuozai. Šiemet mugės pramogos vyks visame Gedimino prospekte, Odminių, Žemaitės skveruose, Lukiškių aikštės prieigose ir Arkikatedros aikštėje. Vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami ragauti įvairių nacionalinių valgių, galės sužinoti jų ruošimo subtilybes ir receptūrų įvairoves, susipažins su tautiniais papročiais ir buities tradicijomis. Mugėje apsilankiusios šeimos bus kviečiamos sudalyvauti Tautų mugės krepšinio turnyre, o pačių mažiausių mugės dalyvių lauks Arkikatedros aikštėje įkurta vaikų pramogų zona.

TAUTŲ MUGĖS 2021 PROGRAMA:

RUGSĖJO 17 d., Penktadienis Gedimino prospekto scena

15.15 val Grupė „Will’n’ska”

16 val. Tautų mugės ir programos „Gdanskas Vilniuje” atidarymas

16.15 val. Svečių iš Lenkijos – grupės „DownTown Brass” koncertas

17.30 val. Koncertinė programa „Aš ir Tu esame Vilnius” Dalyvauja Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto studentai

19 val. Juventas su grupe

20 val. Rytietiškų šokių grupė „Shakti”

Daugiau: https://www.facebook.com/tautumugevilnius/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.