Tamaryn + Some Ember | Vilnius

, Kauno g. 5, Vilnius

Tamaryn Brown gimė Naujojoje Zelandijoje, o septynerių kartu su šeima Okeanijos salą išmainė į nedidelį JAV miestelį, kuriame taip ir nepritapusi, namus paliko vos trylikos. Kelerius metus trukę blaškymaisi iš vienos valstijos į kitą įnešė nemažai chaoso į dar jaunos atlikėjos gyvenimą ir tik muzika liko nuolatine jos palydove.

Įkvėpimą Tamaryn randa 80-ųjų ir 90-ųjų dream pop sintezatorių tekstūrose ir hipnotiniuose vokaluose. Pirmieji atlikėjos įrašai buvo smarkiai persismelkę shoegaze nuotaikomis, tačiau laikui bėgant požiūris į kūrybą brendo ir tobulėjo, todėl 2015-ais pasirodęs albumas „Cranekiss“ netikėtai pasipildė synth pop ir Top 40 spalvomis, o šiemet išleistas „Dreaming the Dark“ sublizgėjo skoliniais iš darkwave ir industrial scenų. Visgi tokie radikalūs pokyčiai ir posūkiai nesugebėjo atitolinti Tamaryn nuo tikrosios dream pop estetikos, kuri neabejotinai jaučiama nuo pat pirmojo albumo iki dabar.

N-16

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.