T. Venclovos knygos „Lietuvos istorija visiems“ pristatymas

Gruodžio 7, 2018 @ 18:00 - 20:00
Valdovų rūmai, Katedros a. 4 Vilnius

Lietuvos istoriją visiems parašė poetas, eseistas, Jeilio universiteto profesorius, vienas aktyviausių Lietuvos intelektualų Tomas Venclova. Pirmame tome pradedama pasakoti nuo neandertaliečių ir kromanjoniečių laikų, o baigiama Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės padalijimais. Tolesnė istorija dėstoma netrukus pasirodysiančiame antrame tome. Rašytojas yra plataus akiračio, geba apibendrinti, įkontekstinti, atrinkti svarbių detalių, jo knyga išsiskiria savitu požiūriu į skaudžius arba vis dar ginčytinus praeities įvykius.
„[…] visą savo profesinį gyvenimą studijavau ir istorinius įvykius […]. Ilgainiui tai pasidarė man taip įdomu, jog surizikavau parašyti dar vieną daugmaž sintetinį darbą, kuris apžvelgtų mano krašto plėtotę nuo senovės ligi dabarties. Ta plėtotė – neįprastas, netgi unikalus ir labai pamokomas reginys“, – rašo autorius įžangoje.

Daugiau informacijos apie renginį: https://bit.ly/2zyeIXF

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/2rb7VhS

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.