STIKLINIS ŽVĖRYNAS

Adresas: Naujasis teatras, A. Jakšto g. 9-130

Naujasis teatras pristato! Dviejų dalių tragikomedija STIKLINIS ŽVĖRYNAS.

Tai spektaklis pagal XX a. dramaturgijos klasiko amerikiečio Tenesio Viljamso (Tennessee Williams) to paties pavadinimo dramą, kurioje pasakojama vienos šeimos istorija. Jos veikėjai nesugeba realiai mąstyti ir gyventi. Motina paskendusi praeities prisiminimuose, sūnus trokšta romantiškų nuotykių, o dukra užsisklendusi savo stiklinių žvėrelių pasaulyje. Veikėjų sukurtos iliuzijos jiems yra svarbesnės nei tikrovė, kurioje jie jaučiasi bejėgiai ir nesaugūs. Pagrindinė T. Viljamso pjesių tema, pasak jo paties – siekis parodyti neigiamą poveikį, kurį visuomenė daro jautriam, neprisitaikančiam individui.

VAIDINA:
Amanda VINGFILD (motina) – Šviesa ŠULC
Tomas VINGFILDAS (sūnus) – Mantas ZEMLECKAS / Jurijus MAJAUSKAS
Lora VINGFILD (duktė) – Žydrūnė DRAGŪNAITYTĖ / Kristina GRŪŠELIONYTĖ
Džimas O’KONORAS (kavalierius) – Jurijus MAJAUSKAS / Marius ČERNIAUSKAS / Oskaras DAINOVSKIS

VIETA: Naujasis teatras, A. Jakšto g. 9, PIETINIS ĮĖJIMAS, Kamerinė salė, Vilnius.

Bilietus į šį renginį galite įsigyti visose Bileitai.lt platinimo vietose ir Naujojo teatro kasose A. Jakšto g. 9-130, iš anksto suderinus laiką tel. +370 602 27321 arba info@naujasisteatras.lt

Kontaktas: Tel.: +370 602 27321 arba El. paštas: info@naujasisteatras.lt

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.