Spektaklis „Scenos iš vedybinio gyvenimo“

-
, Gedimino pr. 4, Vilnius

Kovo 14 d. įvyks antrojo Vytauto Rumšo spektaklio pagal Ingmaro Bergmano pjesę – „Scenos iš vedybinio gyvenimo“ – premjera.

Tai lyg šeimyninės temos, matytos jau „Intymiuose pokalbiuose“, pratęsimas. Nors žiūrovai išvys kitą Ingmaro Bergmano pjesę, tačiau Vytautas Rumšas, kuris yra ir inscenizacijos autorius, sako randąs bendrų taškų tarp dviejų kūrinių.

„Scenose iš vedybinio gyvenimo“ pasakojama apie Johano ir Marianės porą, kuri aplinkinių akyse atrodo tobula, tačiau dviese nejaučia jokio tarpusavio ryšio. Tai yra vyro ir žmonos santykiai komforto zonoje, skausmingai ieškant savo tikrojo aš, ir galų gale, keliant vienas kitą link šviesesnių minčių. Gyvenimas tau sukuria tokius sunkumus, kokius gali įveikti, o augti galima tik atiduodant, atiduodant su meile. Tema ta pati kaip spektaklyje „Intymūs pokalbiai“, tik atviriau atskleidžiama. Turėtume grįžti prie suvokimo, kas yra tikrasis vyras ir moteris. Nors niekas nežino Dangaus sprendimų ir moters širdies“, – sako Vytautas Rumšas.

Spektaklis vyks LNDT Mažojoje salėje (įėjimas iš Odminių gatvės).
Spektaklio preliminari trukmė – 2 val. 30 min. (su viena pertrauka)

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.