Šokio spektaklis – Karmen

Gegužės 11, 2018 @ 19:00 - 20:30
Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius

Karmen. Sutikite naują

Baleto šokėjos ir choreografės Aušros Krasauskaitės režisuotame šokio spektaklyje – šiuolaikinė Karmen istorijos interpretacija. Pagal užburiančią Rodiono Ščedrino „Karmen siuitos“ muziką kurtame spektaklyje atsisakoma ispaniško kolorito, kuris paprastai scenoje lydi Karmen ir susikoncentruojama į pagrindinės herojės gaivališko prado išlaisvinimą.

Atlikėjai:
Klaipėdos kamerinis orkestras
Mušamųjų ansamblis Giunter Percussion
Dirigentas:
Modestas PITRĖNAS
Scenografė:
Sigita ŠIMKŪNAITĖ
Kostiumų dailininkas:
Deividas JANULIS
Šviesos dailininkas:
Vilius VILUTIS
Grimo dailininkė:
Aira BRAŽDIENĖ
Choreografė:
Aušra KRASAUSKAITĖ
Režisieriaus padėjėja:
Marijana FOKINA
Choreografo asistentai:
Mantas ČERNECKAS
Kristina GUDELYTĖ
Aurelijus LIŠKAUSKAS

Pagrindiniai atlikėjai:
KARMEN
Beata MOLYTĖ-KULIKAUSKIENĖ
CHOSE
Mantas ČERNECKAS
TOREODORAS
Gintaras VISOCKIS

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre atgimusi „Karmen“ kalba apie prigimties pasirinkimo nebuvimą ir scenoje į laisvę paleidžia stichišką moterišką energiją. Tai – spektaklis ataka, jame liepsnojanti aistra virsta beprotybe, o pastaroji versdama peržengti visas ribas veda į pražūtį. Siuitos muzika su joje užkoduota grėsmės nuojauta ne tik lydi veiksmo akceleraciją, bet yra ir paties veiksmo dalimi. Martyno Staškaus diriguojamas Lietuvos kamerinis orkestras ir mušamųjų ansamblis „Giunter Percussion“ nėra tik akompaniatoriai – jie dalyvauja lemtingame dialoge su šokėjais apie žmogaus prigimties jėgą ir silpnumą.

„Nenoriu kalbėti apie spektaklio siužetą. Ne jis svarbiausias, o energija, kurią sieksime išlaisvinti – būtent iš jos pliūpsnio ir augs prasmė“
Spektaklio choreografė Aušra Krasauskaitė.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.