Šokio spektaklio „Derybos“ premjera!

, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

„Derybos“ – šokio spektaklis, skirtas visiems, norintiems atsigręžti į vartojimo įpročius. Derybos su planeta, mus supančia aplinka ir gyvais organizmais nesitęs amžinai. Tenka pripažinti, jog žmonijos veiksmai lemia negrįžtamus pokyčius mūsų planetai, ko pasekoje mes tarpstame krizės apogėjuje, apie kurį garsiai kalbama jau ne pirmus metus.

Daugumą skaudžių veiksnių lemia besaikis vartojimas. Slepiamasi po socialine ir ekonomine sistema, pagrįsta vis didesniu materialinių gėrybių bei paslaugų vartojimu. Perkamoji galia laikoma vienu svarbiausių žmogaus gyvenimo gerovės rodiklių, kas tik nusako hedonistinį požiūrį ir gerą gyvenimą gamtos sąskaita. Kūrybinė komanda kviečia pasinerti į derybas su pačiu savimi, stabtelti ir pagalvoti: ar vartotojiška kultūra prasideda ten, kur dingsta, pasibaigia ir nustoja egzistuoti autentiškumas?

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.