skamba skamba kankliai 2023

Skamba skamba kankliai 2023 | 05 25 – 28

Tradicija Vilniuje skamba jau 50 pavasarių!
700 metų jaunas miestas paskutinį gegužės savaitgalį 50-ąjį kartą aidės nuo tarptautinio folkloro festivalio „Skamba skamba kankliai“. Gegužės 25–28 d. jubiliejaus skambesį kurs kelios dešimtys renginių, kviečiančių vilniečius ir sostinės svečius pažinti, prisiminti ar naujai atrasti gyvąsias autentiško Lietuvos bei užsienio folkloro tradicijas.
Pasidainavimai, sutartinės, naktišokiai, Lietuvos etnografinių regionų, vaikų, užsienio šalių ansamblių koncertai, modernaus folkloro grupių pasirodymai, tautodailės ir kulinarinio paveldo mugė, kūrybinės dirbtuvės mažiems ir dideliems, amatai ir žaidimai, dedikacija Vilniaus gimtadieniui ir kitos veiklos leis patirti iš kartos į kartą mūsų laikus pasiekusius reiškinius, o kiekvienam norinčiajam – į festivalio vyksmą kartu su gausia etninės kultūros puoselėtojų bendruomene įsisukti pačiam.

Visa 2023 m. festivalio „Skamba skamba kankliai“ PROGRAMA – ČIA.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.