ŠEIMŲ SEKMADIENIS: IŠ LYSVĖS ANT STALO

ŠEIMŲ SEKMADIENIS: IŠ LYSVĖS ANT STALO
Data: Gegužės 26 d., sekmadienį, 9-16
Vieta: Didžioji g. 7, Vilnius

Sekmadienis yra puikiausia diena praleisti laiką su šeima, todėl mes sukūrėme Šeimų sekmadienį. Kartą per savaitę, sekmadieniais, susirenkame braserijoje ”14Horses” ir linksmai drauge praleidžiame popietę, kurios metu tiek vaikai, tiek tėvai gali jaustis patogiai ir ramiai, praleisdami laiką ne namuose. Šiltuoju metu planuojame šiek tiek praplėsti Šeimų sekmadienio koncepciją – kartą per mėnesį prieš šeimyninius pietus braserijoje “14Horses” organizuodami keliones į mūsų pačių ūkį „Farmers Circle“, įsikūrusį netoli Ukmergės.

Ūkyje šiuo metu gyvena apie 70 žole maitinamų Angus karvių ir ožkų, o pavasarį ūkį papildys vištos ir bitės. Kelionės metu taip pat turėsite galimybę iš arčiau susipažinti su čia augančiomis daržovėmis, vaisiais, gėlėmis ir gyvūnais. Patieksime lengvų užkandžių, o tuo metu vaikai galės pasisveikinti su gyvūnais ar tiesiog pažaisti gryname ore.

Kelione mes pasirūpinsime – Jūsų lauks autobusas, kuris nuveš į ūkį ir parveš atgal į Vilniaus senamiestį. Apie 14 val. planuojame grįžti į Vilnių, braseriją “14Horses”, ir visi drauge pasimėgauti šeimyniškais pietumis, kurie bus gaminami iš produktų, auginamų ūkyje “Farmers Circle”.

Susitikimo vieta: 8:45 lauksime Jūsų braserijos “14Horses” vidiniame kieme (negalima vėluoti, nes autobusas išvyks lygiai 9:00)
Kaina: 25 €* svečiui. Vaikams, jaunesniems nei 2 metai, nemokamai.
*+12% aptarnavimo mokestis

Daugiau informacijos apie renginius bei dėl išankstinės staliukų rezervacijos galite kreiptis į mūsų kolegas arba susisiekti el.paštu 14horses@nfr.lt bei telefonu +370 612 50845

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.