Scenos Bandymai Miesto Laboratorijoje | 2019 balandis

Scenos Bandymai yra muzikos ir įvairiausios kūrybos vakarai Miesto Laboratorijoje. Prasidėję nuo kuklių bendruomenės susibūrimų, dabar Scenos Bandymai kviečia klausytojus į kaskart unikalų koncertą. Koncerto dalyviai dainuoja savo arba labai savas dainas, eksperimentuoja, susipažįsta ir kitaip kūrybiškai taškosi. Koncerto klausytojai dažnai įsidrąsina ir čia pat prisijungia: kas paskaito poezijos, kas išsitraukia instrumentus improvizacijai…
Šiame akustiniame vakare laukiami visi bardai, pasakoriai, poetos, rokeriai, senbuviai ir naujokai bei tolimesnių Vilniaus kraštų svečiai.
Norite dalyvauti? Parašykite mums el.paštu: scenosbandymai@gmail.com. Daugiau informacijos gausite tuo pačiu adresu arba čia pat feisbuke. Itin skubiu atveju skambinkite +37069294157 (šiuo telefonu gausite atsakymus tik apie Scenos Bandymus ir galbūt būtį. )
Kaip mus rasti: http://www.miestolaboratorija.lt/kur-yra-miesto-laboratorija/

Durys atsidaro 18.30, pradedam 19:00.
Daugiau apie Scenos Bandymų žinutę galite pasiklausyti čia: https://soundcloud.com/ju-kami/scenos-bandymai-lrt-opus-2010-12

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.