Saulės kliošas | Drive in

, Laisvės pr. 5 Vilnius

Saulės kliošas savo istoriją klausytojams pasakoja jau daugiau nei 20 metų. Ir ši istorija – tęsiasi! Jau balandžio 15 d. turėsite neeilinę progą, savo mylimą muziką išgirsti gyvai. Viena aktyviausiai koncetruojančių, viena populiariausių Lietuvos grupių yra mėgstama skirtingose amžiaus grupėse, todėl laukiame jūsų visų – su draugais, šeimomis, seneliais, giminaičiais. Saulės kliošas, tai – ne tik muzika; tai – buvimas drauge. Vokalistė Justė dovanos pavasarinę šypseną, tuo tarpu Laurynas, gali būti, ir vėl norės suburti klausytojus kokiai nors diskusijai. Karantinas Saulės Kliošo nesustabdė, atvirkščiai – grupė dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, pagal galimybes koncertavo ir intensyviai kūrė. Net ir šiuo metu “Saulės kliošas” gyvena kūrybinėse dirbtuvėse, apie kurias, tikėkimės, papasakos artėjančio koncerto metu. Pati šilčiausia, lengva, sielą ir mintis atpalaiduojanti RnB, pop, soul muzikos sintezė, ištikimiausiems klausytojams skambės jau balandžio 15 d.

Laukiame
Bus saulėta!

BILIETAI BRANGS.

Apie Drive in live koncertus:
Gyvo garso atlikėjų pasirodymus saugiai stebėsite pro savo automobilio langą, o girdėsite – tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu. Tad patogiai įsitaisykite ir – kylam!
Renginio erdvėje jūsų laukia didelė scena, šviesų ir video instaliacijos – viskas, kaip įprastame lauko koncerte.

Ką reikia žinoti, norint atvykti į DRIVE IN LIVE koncertus?

1. Koncertą klausyti ir stebėti bus galima iš automobilio, su kuriuo atvykstama.
2. Tualetais renginio erdvėje naudotis galima.
3. Automobiliai renginio vietoje parkuojami pagal automobilio gabaritus didėjančia tvarka, laikantis parkavimo reguliuojančio darbuotojo nurodymų, kad visiems renginio dalyviams būtų užtikrintas kokybiškas vaizdas į koncerto sceną.
4. Pasibaigus koncertui prašome laikytis parkavimą reguliuojančio darbuotojo nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.
5. Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).
6. Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.
7. Vietų ir bilietų skaičius į kiekvieną renginį yra riboti.
8. Automobiliai įleidžiami likus pusvalandžiui iki koncerto pradžios.
9. Vietoje teikiamos maitinimo paslaugos (take-away).
10. Renginys yra viešas ir bus fotografuojamas bei filmuojamas.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.