Sąmoningi pasimatymai

Sąmoningi pasimatymai – tai tavo pasimatymas su savimi ir kitu. Išgirsti, pamatyti vienas kitą iš giliau. Užmegzti gilias, autentiškas draugystes.
Kokią reikšmę tavo gyvenime turi sąmoningumas? Laisvė? Ramybė? Artumas ir ryšys? Ar trokšti nuoširdumo, atviro bendravimo, laisvo dalinimosi, jautrumo?
Tai sąmoningas susi(pažinimo) renginys. Šio renginio tikslas – suvienyti bendruomenę ir leisti skleistis ryšiams sąmoningumo erdvėje. Siekiame suburti panašiai mąstančius ir panašias vertybes puoselėjančius žmones. Kviečiame tuos, kuriems svarbu atvirumas, nuoširdumas ar kūryba. Tuos, kurie domisi sąmoningumu, dvasingumu, meditacija, joga ar paprasčiausiai – sveika gyvensena!
Šie pasimatymai – tai laikas kartu. Išsikalbėti, atjausti vienas kitą ir susilieti širdimis. Vis dažniau užmirštame poreikį būti savyje, su savimi, kurti gilius ryšius iš atsipalaidavimo bei saugumo. Šioje erdvėje kviesime į visa tai sugrįžti.

Šis renginys sudarytas iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje dalyvių laukia patyriminės ryšio kūrimo dirbtuvės, grupinė meditacija, sugrįžimo į save / judesio praktikos. Antrojoje dalyje bendraujama Speed Dating principu su visais renginio dalyviais. Praktikos įveda į savęs ir kito klausymąsi, tad bendravimas vyksta dar gilesniame lygmenyje.
Atsiverti naujai draugystei ne visada yra paprasta ir ne visuomet turime tam tinkamą aplinką. Šiuose pasimatymuose kursime aplinką, kurioje galėsime jaustis saugūs, pasitikintys savimi, laisvi ir bendrystėje.
KAS TAVĘS LAUKIA?
Specialiai parinkti užsiėmimai, pritaikyti giliam savęs ir kito pažinimui. Vakaro metu kuriame tarpusavio bendrystę, pasitikėjimą ir saugią erdvę pažeidžiamumui bei augimui
– Grupinės meditacinės / laisvo judesio praktikos, susijungimui su savimi ir grupe, kad į ryšį galėtume įeiti atsipalaidavę, autentiški
– Ryšio kūrimo dirbtuvės, dar gilesnio ryšio su dalyviais užmezgimas
– Speed Dating bendravimas su kiekvienu dalyviu
– Pasidalinimo ratas
– Jauki privati studija TIK MUMS
– Vaišiname arbata/kava (self-service)
– Renginiui pasibaigus dalyviai, pažymėję vieni kitiems “Taip”, el. paštu gaus vienas kito kontaktus ateities draugystėms vystyti

Bijai? Ateik, net jei nedrąsu! Nieko pasiruošti nereikia. Šiame renginyje kuriama saugi erdvė, kurioje galime būti savimi. Čia tu:
– Susipažinsi, rasti bendraminčių, draugų, sukursi erdvę pažinimui ir bendrystei, rasi projekto ar hobio partnerių ir užmegsi naujas, gilias draugystes! Galbūt netgi pavyks rasti simpatijų!
– Perlipti baimę užmegzti ryšį su kitu žmogumi
– Patirsi vidinę ramybę, įsiklausysi į savo vidų ir santykį mokysiesi kurti iš atsipalaidavimo ir autentiškumo būsenos
ATKREIPK DĖMESĮ – šiame renginyje bendraujama su VISAIS dalyviais, tai reiškia, ir moterimis, ir vyrais.
AMŽIAUS GRUPĖ – tokios nėra. Kviečiame VISUS, vyrus bei moteris, kurie nori pažinti.
Renginį ir praktikas ves Vakarė Baltauskaitė – aktorė, išraiškos per judesį ir šokį, meditacijos, tantros, ajurvedos ir reiki praktikė, ryšio patyrimo dirbtuvių ir intuityvių praktikų vedlė.

KADA: Rugsėjo 20 d., trečiadienis
Renkamės 18:10 val., pradedam 18:30 val.
KUR: InMind sąmoningumo ugdymo studija, Vilnius
KAINA: 30 eur, (VIP 28 eur)
Renginio trukmė 3 val.
Šis renginys vyksta kas 1-2 mėnesius. Kiekvieną renginį jūsų laukia vis kitokios praktikos. Prieš renginį bus papasakotos renginio taisyklės bei sukuriama saugi erdvė.

Kaip vyksta Speed Dating bendravimas?
Jis vyksta pagal specialias taisykles, kurias reguliuoja renginio vedėja. Bendraujama poromis, kiekvienas dalyvis turi po kelias minutes savo prisistatymui ir bendravimo temai išvystyti. Pagrindinis principas yra tas, kad visi dalyviai, esantys renginyje, tarpusavyje bendraus.
Nuoširdūs pokalbiai skatina ne tik labiau atsiverti naujai patirčiai ir kitam žmogui, bet taip pat suartina. Renginio metu turėsime galimybę traukti pokalbių korteles, kurios padės lengviau užmegzti pokalbį, paskatins paatvirauti, įneš naujų spalvų ir padės pažinti vienas kitą giliau!
Jauki studija TIK MUMS! Parinkome specialią erdvę, kurioje būsime be pašalinių žmonių, todėl bendravimas vyks saugiai ir tik tarp mūsų.

BILIETĄ įsigyk www.speeddating.lt
pasirinkęs renginį SĄMONINGOS PAŽINTYS (atkreipk dėmesį į miestą)

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.