Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ 08 18

„Poetai ateina“ – didelio susidomėjimo ir nuoširdžios žiūrovų reakcijos sulaukęs, Rolando Kazlo sukurtas ir su grupe „Pakeleiviai“ atliekamas, koncertas-spektaklis pagal Lietuvos poetų eiles. Nuosekliai sudėliotas ir įtaigiai pateiktas kūrinys – tikras lietuviškos poezijos atradimų vakaras.

Skamba: Algirdo Verbos, Roberto Danio, Vlado Šimkaus, Alvydo Valentos, Sigito Gedos, Jurgio Kunčino, Vaidoto Spudo, Tomo Arūno Rudoko, Almos Karosaitės, Antano Masionio, Valdemaro Kukulo, Henriko Čigriejaus, Antano Kalanavičiaus, Ritos Dambrauskaitės, Valdo Gedgaudo, Salio Šemerio, Juozo Erlicko eilės. O taip pat – visas to paties pavadinimo R. Kazlo muzikos albumas. Koncerto-spektaklio įspūdį pastiprina specialios šviesos, projekcijos, šešėlių teatro elementai ir gausus būrys profesionalių muzikantų scenoje.

Vieta: Vilniaus Universiteto Didysis kiemas. Universiteto g. 3, Vilnius

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.