Rakija Klezmer Orkestar „A Chasene!” albumo pristatymas @ Sodas2123

Adresas: Vitebsko str. 23, Vilnius

Ilgai kauptasi, planuota, ruoštasi ir svajota. Rakija Klezmer Orkestar labai pamilo savo antrąjį albumą „A CHASENE“ ir ypatingai neatšvęsti jį ir nepašventinti būtų nuodėmė.
Šia proga grupė Jums dovanoja trijų didžiausių savo koncertų turą Lietuvoje, kurį pradėsime ten, kur albumas ir gimė – Vilniuje. Rasose esančiame kultūros komplekse „SODAS 2123“ įvyks didžiausias ir svarbiausias Rakijos koncertas šiais metais. Koncertui grupė paruošė naują dviejų dalių programą su grakščiai įpintomis melodijomis iš savo naujojo albumo, naujomis melodijomis iš lėtai, bet užtikrintai artėjančio trečio albumo ir staigmenomis ir paslaptimis, kurias užantyje laikys iki paskutinės akimirkos.
Lapkričio 25-ąją kviečiame atvykti į Sodą ir vienam vakarui nusikelti į Rakijos Klezmerio pasaulį. Pašokti, padūkti, pasidžiaugti kartu ir paverkti.
Paklausyti albumo galite čionais: http://bitly.ws/whvd
Koncerto metu, žinoma, turėsite progą įsigyti CD iš muzikantų rankų, pagirti juos ar papeikti, sudaužti vyno ar sulčių taurėmis.
Durys 19.00
Pradžia 20.00
Vaikai iki 6 metų bus įleidžiami nemokamai
—————–
Longly accumulated, planned, prepared and dreamt. Rakija Klezmer Orkestar loves their second album „A CHASENE“ and not to celebrate it, would be a sin.
On this occasion, band gives You it‘s three biggest concerts tour around Lithuania, which they will start in the place, where the album have born – Vilnius. In Rasos district existing cultural complex called „SODAS 2123“ will host biggest so far Rakija Klezmer Orkestar concert this year. Band prepared 2 parts program with smoothly incorporating not only melodies from newest album, but also some glance of upcoming. Rakija will be joined by some secret guests and surprises, which You will be able to experience only by coming to a concert.
November 25th meet us at „Sodas 2123“ and join us in Rakija Klezmer world.
Album can be heard here: http://bitly.ws/whvd
During the concert You will be able to purchase CD from straight from musician hands, to praise them or reprimand and just salut with wine or juice glasses.
Doors 19.00
Start 20.00
Children under age of 6 are welcome without any ticket

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.