PERKLAUSOS | JAZZU

„Perklausos“ sugrįžta antrajam sezonui! Jau pakalbinome 12 atikėjų, kurie pasidalino savo mintimis apie kūrybą, unikalumo paieškas ir pristatė savo naujausius albumus ar tolimesnius kūrybos planus.

Išskirtinis ir vienintelis toks formatas Lietuvoje, kurio metu žinomiausius Lietuvos atlikėjus kalbina laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris Rolandas Mackevičius. O viską vainikuoja – naujausių albumų perklausos!

Antrąjį sezoną atidarome su viena iš ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių – Juste Arlauskaite – Jazzu! Pokalbis apie atlikėjos kūrybos kelią, įkvėpimo paiešką ir apie artėjantį ambicingą koncertinį turą „Karma“.

Kviečiame į nemokamą ir gyvą laidos filmavimą rugsėjo 20 d. 19:30 bare „Dirigentai“. Renginys atviras visiems, tačiau užsitikrinsite vietą užsirezervavę staliuką telefonu
(8-686)16599.
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama. N-20
#GOYOURWAY

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.