Pelenė 2021 09 17

, Laisvės pr. 5 Vilnius

Didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė“ jau 28-ąjį kartą suburs garsius Lietuvos ir užsienio grožio ekspertus bei grožio puoselėtojus. Tai vieta, kurioje bus galima atrasti pačias naujausias grožio tendencijas. Čia susipins spalvos, tekstūros, kvapai, gims netikėčiausios idėjos. „Pelenė 2021“ teigia, kad GROŽIS NETURI AMŽIAUS, nes bet kurio amžiaus žmogus gali atrasti savo unikalumą ir puoselėti grožį. Parodos metu lankytojai turės galimybę atrasti gausybę priemonių, paslaugų, procedūrų, kurios padeda pabrėžti išskirtinumą ir individualų grožį.

Parodos ekspozicija užims 3 sales, kurios suskirstytos pagal tematines grupes:
3 salė – rankų ir nagų, antakių ir blakstienų priežiūros priemonės, parfumerija, „kvapų alėja“.
4 salė – aksesuarai, bižuterija, papuošalai, juvelyrikos dirbiniai, galanterija, drabužiai, akiniai.
5 salė – profesionali kosmetika ir kosmetologija, makiažo priemonės ir dekoratyvinė kosmetika, plaukų priežiūros priemonės, barzdos priežiūros kosmetika ir priemonės, grožio salonų įranga, dantų priežiūros priemonės,, soliariumų įranga, mokymo ir profesinio meistriškumo kėlimo įstaigų kursai bei seminarai.

PARODOS DATA IR LAIKAS:
Rugsėjo 17 d., ketvirtadienis 10-19 val.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.