Lokys, liūtas ir šakelė: Paryžius. 13-as rajonas

, Lukiškių skg., Vilnius
Pradedam gero kino seansus kalėjime!
Kiekvieną pirmadienį nuo gegužės 16 d. iki pat rudens Lukiškių kalėjimas 2.0 virs kino teatru po atviru dangumi. Vasaros kino programoje bus pristatomi rinktiniai kompanijos „Lokys, liūtas ir šakelė“ filmai. Stiprūs ne tik pagal kritikų įvertinimus ir apdovanojimus pagrindiniuose pasaulio kino festivaliuose, bet ir savo energiją ir kino kalbą.
Visus 20 filmų sieja šiuolaikiškumas – arba kaip jie sukurti, arba apie ką jie kalba. Geriausias pavyzdys – pernai Kanus ištaškiuši ir „Auksinę palmės šakelę“ pelniusi radikali Julios Ducournau „Titanė“.
Programoje bus rodomi įvairaus žanro filmai, bet ypač išsiskirs filmai su stipriu muzikiniu užtaisu. Šiai daliai atstovauja tokie filmai kaip Jimo
Jarmuscho dokumentika „Gimme Danger“ apie Iggy Popo grupę „The
Stoogies“, režisieriaus Pablo Larraíno juosta „Ema. Piromanė“, kuriai specialų garso takelį sukūrė Nicolas Jaar, bei Jonah Hill „Devym kažkelinti“, kur karaliauja nostalgija dešimtajam dešimtmečiui.
Už šią filmų programą ir naują partnerystę dėkojame filmų platinimo
kompanijai „Lokys, liūtas ir šakelė“. Jie per metus Lietuvos kino teatruose parodo apie 20 filmų iš Berlyno, Venecijos, Kanų ir kitų svarbiausių pasaulio kino festivalių.
Pirmasis programoje – Jacques Audiard‘o darbas „Paryžius. 13-as rajonas“. Šiuolaikiškame, miesto energija pulsuojančiame Paryžiuje jo gyventojai prasilenkia aistros, geismo ir meilės kryžkelėse. Juodai baltame ekrane stebime, kaip trys merginos ir vaikinas perrašo šiuolaikinės meilės apibrėžimą. Nuolatinis Kanų kino festivalio konkurso dalyvis (ir „Auksinės šakelės“ laimėtojas už „Dypaną“) prancūzų režisierius Jacques Audiard’as pristato juostą apie jaunus žmones, seksą ir miestą.
Nelik namuose ir atrask gerą kiną, kuris praturtina.
Paryžius. 13-as rajonas (Les Olympiades, Paris 13e). Režisierius – Jacques Audiard.
Įėjimas laisvas.
Vartai – 19 val.
Seanso pradžia – 20 val.
Trukmė – 105 min.
Prancūzija, 2021 m.
Prancūzų kalba, liet. titrai
N-18
Tik pažiūrėk treilerį!
https://youtu.be/b4pJB9C7_d0

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.