Pasaulinė turizmo diena | 09 24-25

Šiemet Vilniuje jau apsilankė šimtai tūkstančių turistų iš įvairių šalių, o rugsėjo 24-25 d. turistais Lietuvos sostinėje kviečiami tapti visi! Pasaulinės turizmo dienos proga į Vilnių pažvelgsime naujomis akimis ir smagiai leisime laiką belaukdami vis artėjančio 700 metų Vilniaus jubiliejaus!

Nesvarbu, ar čia gyvenate daugybę metų, ar tik lankotės – turizmo dienos savaitgalį Vilnius papasakos daugybę istorijų, parodys savo fotogeniškiausias, įdomiausias ir paslaptingiausias savo vietas. Kur ilsisi turistai? Kur slepiasi lobiai? Kur sutiksite laukinių gyvūnų? O kur – meno kūrinių? Leiskitės į turistinius nuotykius su šeima, draugais ar raskite naujų bendražygių pakeliui. Visada jaunas Vilnius kviečia žaisti, juoktis ir stebėtis. Kitąkart, sutikę turistų Vilniuje, jau žinosite, kodėl vienąkart apsilankę jie čia nori sugrįžti dar ne kartą.

Daugiau informacijos ir visą programą rasi ČIA

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.