Pasaulinė lyderystės konferencija 2018 Vilniuje

Gruodžio 7, 2018 @ 09:00 - gruodžio 8, 2018 @ 17:00
Compensa koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius

Pasaulinėje lyderystės konferencijoje pasaulinio garso vadovų pranešimai transliuojami VIDEO FORMATU, o Lietuvos lyderių pranešimai skamba gyvai. Šis DVIEJŲ DIENŲ renginys nėra eilinis susibūrimas, jis Lietuvoje įvyks jau DEVINTUS metus iš eilės.

Konferencijos įrašai išverčiami į 60 pasaulio kalbų ir rodomi 135 skirtingose šalyse. Šiais metais šioje konferencijoje visame pasaulyje dalyvaus daugiau nei 445 000 žmonių.

Organizuojame šį renginį, nes tikime, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų, turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami siekiame suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galime kartu augti ir keisti savo aplinką.

Preliminarią programą galite rasti www.lyderiams.lt. Galutinė bus paskelbta rugsėjo mėnesio pradžioje, kai organizatorių komanda sugrįžusi iš Čikagos ir stebėjusi renginį gyvai, atrinks pranešėjus Lietuvai.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.