Nemokamos treniruotės po atvirumu dangumi Vingio parke „Vilnius juda“ 09 16

, M. K. Čiurlionio g. 100
Mūsų specialistai šią treniruočių programą specialiai sukūrė išankstinio fizinio pasirengimo neturintiems asmenis, kurie neretai dėl savo fizinės formos negali lankyti įprastų užsiėmimų sporto klubuose. Kiekvienas treniruočių dalyvis galės pasirinkti jam tinkantį pratimų intensyvumą, todėl šie užsiėmimai puikiai tiks ilgą laiką arba niekada aktyviai nesportavusiems ar aukštesnį kūno masės indeksą (KMI) turintiems asmenims.
Užsiėmimai gryname ore bus vedami funkcinių arba dar kitaip vadinamųjų aukšto intensyvumo (HIIT) treniruočių principu. Tyrimais įrodyta, kad tokios treniruotės padidina jautrumą insulinui, deguonies suvartojimą po treniruotės ir hormonų kiekį kraujyje. Dėl šios priežasties kūno riebalai yra deginami net 24 val. po fizinio aktyvumo! Taip pat trumpi, funkciniai judesiai spartina raumenų augimą, padeda jiems stiprėti. Be to, treniruočių metu gerinama širdies ir kraujagyslių sistemos veikla. Todėl Jūs galėsite džiaugtis ne tik greitai matomais rezultatais, bet ir geresne savijauta!
Treniruočių dalyviai gaus rekomendacijas savarankiškam sportui, turės galimybę išsitirti savo kūno sudėtį bei galės sudalyvauti 2 paskaitose:
• pirmoje paskaitoje bus pristatyta informacija apie fizinio aktyvumo svarbą ir treniruočių naudą siekiant ne tik numesti svorio, bet ir jaustis geriau. Taip pat aptariama poilsio, miego ir streso įtaka savijautai ir kūno svorio pokyčiams;
• antrojoje paskaitoje bus aptariama pilnavertė mityba, maisto medžiagos, jų svarba ir nauda žmogaus organizmui. Taip pat paaiškinama kaip paskaičiuoti reikiamą kalorijų ir maisto medžiagų kiekį dienos maisto racione.
Užsiėmimų metu:
• sužinosite apie aktyvesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą, jo teikiamas naudas Jūsų kūnui, sveikatai ir bendrajai savijautai;
• sužinosite, kaip taisyklingai sportuoti ir maitintis, siekiant kontroliuoti kūno svorį;
• išmoksite pasirinkti sau tinkamą treniruočių intensyvumą atsižvelgiant į individualias Jūsų kūno galimybes;
• atliksite saugius ir sveikatą stiprinančius fizinius pratimus, kurie treniruos viso kūno raumenis bei širdies ir kraujagyslių sistemą;
• didžiausias dėmesys bus skiriamas pratimams su savo kūno svoriu;
• treniruočių intensyvumas – aukštas.
Vasaros metu (nuo rugpjūčio 10 d. iki rugsėjo 21 d.) organizuosime 2 paskaitas ir 12 funkcinių treniruočių Vingio parke.
Treniruotes ves Vilniaus visuomenės sveikatos biuro fizinio aktyvumo specialistė-kineziterapeutė Akvilė Janavičiūtė.
Treniruotės planuojamos 2k./sav. antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18 val.
Kaina: nemokamai
Registracija: https://bit.ly/37u0ZBX
Iki pasimatymo!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.