Naujojo cirko savaitgalis’18: Edukacinė programa

Rugsėjo 4, 2018 @ 10:00 - rugsėjo 8, 2018 @ 12:00
Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Naujojo cirko savaitgalis’18 – New Circus Weekend’18 pristato šių metų tarptautinę cirko edukacijos programą | registracija jau atidaryta! / New Circus Weekend presents International Circus Education Program | registration is open! (read bellow)

PROGRAMA

*Angela Wand ir Stephen Rappapor (Švedija/JAV)
INTUITION IN ACTION
Rugsėjo 4 -6 d. | 10.00 -14.00 Studija III | 30 €
Šios dirbtuvės – vaizduotės pasirinkimams atskleisti skirtas pagrindas, vedantis į išsamią charakterių ir istorijų analizę ir vystymą. Dalyviai skatinami įsileisti, pripažinti ir priimti medžiagą, atsiradusią iš paprasčiausios nežinomybės. Pagrindinis tikslas – dalyviams įgauti didesnį pasitikėjimą savo intuicija, impulsais, vaizduote, idėjomis slypinčiomis įgimtame kūrybiškume.

*Thomas Monckton (Naujoji Zelandija)
PHYSICAL ARTICULATION FOR COMEDY
Rugsėjo 6 d. | 11.00 – 16.00 (įtraukta 1 valandos pertrauka) Studija II | 15 €
Fizinės artikuliacijos komedijoje dirbutuvėse – kūno izoliacija, šiuolaikinė pantomima, taikomosios kaukės tecnika (be kaukės), pamėgdžiojimas, objektų manipuliacija ir kontekstinė improvizacija. Šis fizinio teatro judesio technikos įvadas koncentruotas į kūno artikuliaciją, tarpusavio ir objektų interakciją judesio ir erdvės kontekste. Viso to tikslas – sukurti aiškius beteksčius komiškus naratyvus ir ekspresijas. Dirbtuvių metu dalyviai išmoks kaip izoliuoti judesius, naudoti asmeninį ekscentriškumą komiškam pranašumui ir kaip kurti ir griauti ritmą, kad sukurtum juoką.

*Nanda Suc ir Federico Robledo (Prancūzija)
WORKSHOP BASED ON COW LOVE PERFORMANCE
Rugsėjo 7-8 d. | 10.00 – 12.00 Studija III | 20 €
Dirbtuvės, kuriose dirbama trupės „société protectrice de petites idées“ meniniu pagrindu, naudotu spektaklio „Karvės meilė“ vystymui. Kūno judesys, humoras (antrojo laipsnio, savęs pašiepimas) ir muzika yra pagrindiniai trupės kūrybinio darbo ramsčiai. Čia visada siekiama atsipalaidavimo, juoko ir visiško atsidavimo kūnu. Šiam tikslui įgyvendinti, skatinamas dalyvių judesių ir požiūrių spontaniškumas, unikalių asmenybių raiška ir jas stabdančių elementų naikinimas.

Registracija iki rugpjūčio 26 d. > spektakliai@menuspaustuve.lt | registruojantis laiške parašykite savo kontaktinę informaciją ir trumpą savo veiklos apibūdinimą

Nuolaidos: studentams ir dalyvaujantiems daugiau nei viename seminare – 30 proc.
*Programa gali buti tikslinama*
Jei turite klausimų apie dirbtuvių turinį ar jų autorius, rašykite gintare@menuspaustuve.lt
Vieta: Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6, Vilnius

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.