Musica Festiva

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras “Trimitas” pristato vasariškos nuotaikos bei energijos kupiną koncertinę programą.

Šventiškumu bei iškilmingumu pasižyminti pučiamųjų muzika suteiks klausytojams nepakartojamų akimirkų ir potyrių. Programoje Dmitrijaus Šostakovičiaus “Šventinė uvertiūra“, energingoji Philip Spark „Music for the Festival“, džiazuojančios nuotaikos Franko Ticheli „Blue Shades“, žaisminga Percy Grainger „Molly on the Shore“. Greta šių virtuozinių partitūrų taip pat skambės sakralios šviesios kupini Ennio Morricone “Gabrieliaus obojus“ (Tėvo Gabrieliaus tema iš kino filmo „Misija“), Robert Spital „Pacem“ ir kt. kūriniai.

“Vasarą orkestras tampa atviresnis savo klausytojams ir leidžiasi į muzikinius pokalbius atvirose miesto erdvėse. Tai ypač aktualu dabar, esant ypatingai koncertinių renginių organizavimo situacijai bei publikos ir atlikėjų visų norui vėl susitikti” – teigia orkestro vadovas prof. dr. Antanas Kučinskas.

Koncertui diriguos Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis, solo kornetu gros Indrė Jonaitytė, solo obojumi – Caroline Savickienė (Danija).
Renginio vieta: Vilniaus Universiteto Didysis kiemas, Šv. Jono gatvė 12, Vilnius.

Renginio rėmėjai: Vilniaus miesto savivaldybė ir Vilniaus festivaliai

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.