MOTERS ENERGIJOS VAGYS ir ŠALTINIAI. Online 4 savaičių kursas

Trūksta energijos, jėgų, o kas yra vidinis džiaugsmas, entuziasmas jau seniai pamiršai? Bandymai ieškot energijos šaltinių, kurie pripildytų, įkvėptų neduoda tokių rezultatų kokių tikiesi? Daugybė moterų susiduria su šiuo iššūkiu.
O kas jei sužinotum, kur slypi tavo energijos šaltiniai ir kas ją vagia, slopina? Pajaustum vėl jėgų antplūdį, džiaugsmą, pasitikėjimą ir nebeleistum prarasti energijos, kuri gali tarnauti tavo saviraiškai, kūrybai, pilnatvei.
Kursų nauda:
* Suvoksi, kur iššvaistai savo energiją ir kokiais kanalais ji išteka.
*Sužinosi, kur ir kaip gali nuolat krautis energijos ir atstatyti savo jėgas.
* Praktikuosi meilę sau, kuri padeda kurti taiką su savimi.
*Išbandysi įvairias praktikas, kurios padeda sugrįžti meilės energijai ir paleisti nuoskaudas.
* Prisipildysi kuriančios energijos, entuziazmo ir pasitikėjimo savimi.
* Teorija bus pagrįsta praktika ir asmenine patirtimi bei rezultatais.

4 savaičių online kurso programa (11.23 – 12.20):
Mokymai vyks uždaroje FB grupėje. Visa pateikta medžiaga bus įdėta vaizdo įrašais, todėl galėsite peržiūrėti jums patogiu metu. Nauja informacija bus įkeliama pirmadieniais ir ketvirtadieniais.
1 savaitė
Kas yra energija ir kodėl ji svarbi?
Energijos vagys: NUOSKAUDOS IR BAIMĖS. Kaip suprasti, kad dar jauti nuoskaudą, nors protu sakai, kad jau atleidai skriaudėjams? Nuoskaudų perkėlimas iš praeities į artimuosius per lūkesčius ar norą juos pakeisti. Nuoskaudų paleidimo praktikos.
Proto iliuzija – baimė. Kaip ją mažais žingsniais prisijaukinti? Baimė, kuri stabdo augimą, neleidžia ateiti naujoms galimybėms arba užbaigti, kas seniai atgyvenę ir tau nebetarnauja.
Teorija ir praktinės užduotys, savistaba bei realūs pavyzdžiai. Komentarų reflekcija. Klausimų-atsakymų sesija.

2 savaitė
Energijos vagys: GĖDA, KALTĖ IR PAREIGOS JAUSMAS BEI APKALBOS, VERTINIMAS SMERKIMAS.
Kas tave kasdienybėje daro nelaimingą ir kodėl darai, tai ką darai? Kaip daryti iš noro, o ne iš prievolės. Noras įtikti, atitikti stabdartus, baimė būti atstumtai, nepriimtai ir kaltė, kad nesi pakankamai gera, tobula. Kaip neatiduoti energijos šioms neigiamoms mintims, emicijoms ir negyventi kitų lūkesčių pateisinime?
Mes kalbam, vertinma kitus, taip norėdama iškelti save, parodyti daugiau žinančius ar išmanančius, kaip reikėtų tokioje situacijoje pasielgti. Bet taip, mes parodome savo nepilnavertiškumą smerkiant kitus, parodom kokie mes esam geresni. Ber ar iš tiesų taip yra? Galbūt atsidūrę to žmogaus vietoje gerokai blogiau pasielgtume, nei manome teoriškai?! Praktikos, savistaba padės suvokti, kaip šiais kanalais mes šveistome energiją ir kaip keisdami įpročius galime kaupti pozityvią, kuriančią energiją.

3 savaitė
Eenergijos vagis: NORAS KONTROLIUOTI.
Vienas sudėtingiausių moterims dalykų – paleisti kontrolę, pasitikėti, leisti vykti be įtampos ir kontrolės, kuria atskleidžia žmogaus baimes, nepasitikėjimą savimi bei elgesio modelius perimtus iš auklėjimo ar aplinkos. Kaip išmokti mėgautis ir leisti prisimti atsakomybę žmonėms už save. Kaip nelaikyti namuose 4 kampų ir nepaversti vyro sofos pagalvėle arba dar vienu vaiku?
Energijos šaltinis: GAMTA
Kodėl ir kaip gamta veikia kaip neatlygintinas donoras? Kokios mūmyse stichijos dominuoja ir kaip gamta gali padėti atrasti balansą. Kokia jėga slypi mūsų protėviuose ir kaip galime ją pajungti sau, kad mus stiprintų, padėtų ir perduotų savo energiją?
Praktikos, užduotys, meditacijos ir savistada atneš naujų patirčių, kaip energija iš mūsų išeina ir kaip galime ja prisipildyti.

4 savaitė
Energijos šaltiniai: KŪRYBA IR BENDRYSTĖ.
Moteris iš prigimties yra kūrėja. O ką dabar sau leidi kurti? Ką per dieną leidi sau daryti malonaus? Ar skiri laiko sau ir kaip tai derini su šeima? Ar taip gerai žinai savo pomėgius ir troškimus kaip vaikų?
Ne veltui sakoma: „Pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas tu esi“. Aplinka įtakoja tavo gyvenimą net 80%. Sužinosi, kokios dabartinėje tavo aplinkoje augimo galimybės ir kur rasti bei kokią naudą duoda įkvepiančių, palaikančių, besidalinančių žmonių bendrystė.
Registruokis ir pirk bilietus čia:
https://onlinekursas.eventon.lt
Kursą veda:
Kristina Dorofėjė – Lektorė, asmeninio efektyvumo trenerė, motyvatorė, įkvėpėja ir praktikė. Dirbdama daugiau nei 13 m. asmeniniuose versluose ir nuolat ugdydama kitas moteris, visuomet domėjosi moteriškumo, santykių, savęs pažinimo temomis. Nuolatinis koncentravimasis į išorinius dalykus (savirealizaciją, pripažinimą, materialinę gerovę) neužpildė pačios vidinės tuštumos ir neatnešė ramybės. Daugybė metodikų, praktikų ir mokytojų padėjo suvokti vidinės taikos ir moteriškos pilnatvės principus. Sėkmingai juos taikant savo gyvenime, jie leido sukurti save, kaip moterį iš naujo. Bet svarbiausia, padėjo atrasti vidinę ramybę ir taiką su savimi. Apklaustųjų nuomone, 5 MANO STIPRIOSIOS PUSĖS YRA: energija, pozityvumas, profesionalumas, charizma, nuoširdumas.
‼️GRUPĖS DYDIS RIBOTAS – TIK 25 dalyviai!
(Skubėkite registruotis)
✔️VIETA: uždara FB grupė, kurioje video įrašai liks jums naudotis neribotą laiką.
📌REGISTRACIJA BŪTINA IŠ ANKSTO: https://onlinekursas.eventon.lt
Daugiau informacijos: kristina.dorofeje@gmail.com

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.