More Static: Sigha, Steve Bicknell, Shifted

Gruodžio 7, 2018 @ 23:00 - gruodžio 8, 2018 @ 06:00
Kultūros baras KABLYS, Kauno g. 5, Vilnius

Tai, kad „More Static“ ciklas gali egzistuoti tokioje nedidelėje šalyje kaip Lietuva, neigia tiek tautinius stereotipus, tiek sveiką logiką. Kuruojamas Avian galvos Shifted, šis fenomenas paliko ryškų pėdsaką mūsų istorijoje ir panašu, kad paliks jų dar. Antrojo karto atlikėjų sąrašas yra tik dar vienas to įrodymas. Pirmasis svečias Sigha kartu su serijos kuratoriumi kartą grojo „Sūpynėse“ ir tai buvo puikus kartas. Taip pat jis yra žinomas dėl savo ir Kangding Ray projekto „Neon Chambers“ bei rezidencijos Token Recordsleible. Na, o antrasis svečias steve bicknell… Na, jis yra žinomas dėl to, kad tiesiog yra gyva techno legenda. Beje, tikėtina, kad pastarąjį epiteta greitu metu galėsime taikyti ir pačiai „More Static“ serijai.

—–

The fact that such event series as „More Static“ can survive a harsh Lithuanian environment negates everything, from stereotypes to logic. But it does. Curated by Avian founder Shifted, the phenomenon has made a mark in our history and will probably make some more. The line-up of its next installment definitely proves our point. The first guest, Sigha, together with the boss of the series once has delivered a perfect performance in „Sūpynės“ festival. He’s also known for his residency at Token Records and collaboration with Kangding Ray called „Neon Chambers“. And for steve bicknell, well… Steve is known for being a living techno legend. By the way, it’s highly likely that we’ll be able to use the last adjective when talking about “More Static” in the future.

—–

SIGHA Live (Token, UK)
http://bit.ly/SighaSC

STEVE BICKNELL (6Dimensions, UK)
http://bit.ly/SteveBicknellSC

SHIFTED (Avian, UK)
http://bit.ly/ShiftedSC

—–

Bilieto kaina:
iki vidurnakčio – 5 €, po vidurnakčio – nuo 7 €.

—–

Ticket price:
till midnight – 5 €, after midnight – from 7 €.

—–
Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius, LT.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.