Monika Linkytė akustiškai l Vilnius

, Vilniaus g. 39 Vilnius

Žinoma atlikėja Monika Linkytė savo ištikimus klausytojus paskutinį vasaros mėnesį kviečia į gyvus susitikimus po atviru dangumi, kuriuose nuvilnys gražiausios žinomos atlikėjos dainos ir naujų kūrinių skambesys.

„Aš tikrai galiu save vadinti sentimentaliu žmogumi: elektroninės knygos man niekada neatstos tikrų knygų, žmogaus atvaizdas ekrane – gyvo susitikimo, o žinutė telefone – tikro pokalbio. Galimybė dainuoti tikroms akims ir širdims man yra neįkainojama. Niekada nebus vienodų koncertų – kiekvieną kartą sukuriame kitokią istoriją, o tai yra labai žavus momentas, kuris sukelia dar didesnį koncertų laukimo jaudulį“, – teigia M. Linkytė.

Žiūrovų lauks jaukus, klavišinių instrumentų ir gitaros akomponuojamas, akustinis koncertas, kuriam vasara ir gaivus oras po atviru dangumi suteiks dar daugiau romantikos ir tikrumo.

Į koncertų dainų repertuarą įtraukti žinomi atlikėjos hitai, tokie kaip „Po dangum“, „Ant pasaulio krašto“, „Žodžių nereikia“, „Skęstu“, „Padovanojau“ ir kiti singlai. Gerbėjus džiugins ne tik puikiai žinomų dainų skambesys, bet ir naujų muzikinių kūrinių premjeros, tarp kurių ir klausytojų širdis užkariauti spėjusi nauja atlikėjos daina „Visada šalia“.

Palydėti saulę kartu su muzikos garsais atlikėja kvies rugpjūčio 14 d. Vilniaus „Vasaros terasoje“. Koncertuose svečiuosis žinomi atlikėjai, kurių vardai kol kas nėra atskleidžiami.

Vietų skaičius koncertuose ribotas, o bilietai artėjant renginiams brangs.

Durys – 18:30
Koncertas – 20:00

Dėl staliukų rezervacijos kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560 nuo 12.00 iki 17.00 darbo dienomis.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.