Midsummer Vilnius | Gregory Porter su Lietuvos Kameriniu Orkestru

, Katedros a. 4 Vilnius
GREGORY PORTER SU LIETUVOS KAMERINIU ORKESTRU
Didžiausia ir ryškiausia „Midsummer Vilnius“ festivalio inicijuojama tarptautinė bendradarbystė.
Liepos 15-tąją Valdovų rūmų Didžiajame kieme įspūdingu pasaulinio džiazo grando koncertu pradėsime jau devintąją „Midsummer Vilnius“ festivalio programą. Ekskliuzyvus „Grammy“ laureato Gregory Porterio pasirodymas drauge su Modesto Pitrėno diriguojamu Lietuvos kameriniu orkestru – tik vieną kartą Vilniuje, po svaigiu vasarvidžio dangumi.
Superžvaigždė Gregory Porter turi daugybę gerbėjų Lietuvoje. Jo koncertai – šventė melomanų ausims, į kurią bilietų nelieka akimirksniu.
Pasaulinį šlovę pelnęs atlikėjas yra tituluojamas kaip „Antrasis geriausias Amerikos džiazo dainininkas“ po Louiso Armstrongo. Gregory Porter kūryba klausytojus nukelia į kitokį laiką ir erdvę. Jo muzikoje senosios džiazo ištakos pinamos su stilingais bei šiuolaikiškais soul’o ir gospelo garsovaizdžiais.
Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.