MICHAEL JACKSON in Jazz (PREMJERA)

, Vilniaus g. 30, Vilnius
Panda Concert pristato:
(PREMJERA) MICHAEL JACKSON in Jazz
Gruodžio 19 dieną, 18:00 val.
Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30), Vilnius
‘‘in Jazz‘‘ projekto sumanytojai Panda Concert jau 9 metus organizuoja išskirtinius projektus tokius kaip ,,NIRVANA in Jazz’’, ,,THE BEATLES in Jazz’’, ,,LED ZEPPELIN in Jazz’’, ,,QUEEN in Jazz’’. Šie projektai kaskart sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo ir stebina anšlagais tapusiais koncertais.
Su dideliu džiaugsmu ‘‘in Jazz‘‘ projekto kūrėjai pristato ilgai ir su didele meile žiūrovui ruoštą naujieną – ,,MICHAEL JACKSON in Jazz“ koncertą!
Renginio metu pasinersite į tikrą išgyvenimų, emocijų bei muzikos garsų pliūpsnį!‘‘MICHAEL JACKSON in Jazz‘‘ tai didelis koncertas – fantazija paremtas legendinio amerikiečių atlikėjo, Michaelo Jacksono dainų temomis.
Lietuvos džiazo muzikos atlikėjai pristato Vilniaus publikai aukščiausius kokybės standartus pralenkiančią programą. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į ryškiausias Pop Karaliaus žybėjimo scenoje akimirkas, kurios užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.
Programoje geriausi visų laikų Michaelo Jacksono kūriniai, kaip antai: ‘’What About Us’’, ‘’Billie Jean’’, ‘’Smooth Criminal’’, ‘’Thriller’’, ‘’Man In The Mirror’’, ‘’Earth Song’’ ir daugelis kitų.
Premjera įvyks gruodžio 19 dieną, 18:00 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilnius

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.