Martynas Levickis | Music For a While

Rugpjūčio 19 d. Martynas Levickis surengs pirmąjį koncertą Trakų pilies kieme. Čia jis pasirodys kartus su paties vadovaujamu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“.
Akordeonas Martyno Levickio rankose virsta laiko mašina, vieną akimirką nunešančia į klasikinės muzikos aukso amžių, kitą – grąžinančia atgal į vakar ir šiandien. Nuo Bach iki Lady Gaga – nieko nėra neįveikiamo šiam jaunam žmogui, suteikusiam akordeonui naują gyvenimą ir populiarumą. Jo koncertai – tai ne tik muzikinė kelionė, tai energija, aistra ir žadą atimantis talentas. Todėl nenuostabu, kad Martynas jau yra pasirodęs tokiose pasaulio salėse, kaip ikoniškoji „Royal Albert Hall“ Londone, „Shanghai Concert Hall“ ar „Auditorio Nacional“ Meksike, tarptautiniame „Edinburgh Jazz festival“ pasirodęs Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos atstovams bei pelnęs begalę apdovanojimų ir publikos įvertinimų.
Naujoji Martyno Levickio programa „Music For a While“, su kuria jis pasirodys Trakų pilies kieme, yra puikus atlikėjo įvairiapusiškumo pavyzdys. Joje skambės ne tik naujai aranžuoti klasikiniai kūriniai, bet ir netikėtos interpretacijos. Nenustebkite, jei tą vakarą norėsis ir priglust prie mylimo žmogaus, ir šokti!

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.