(LT) Orientacinis žaidimas „Pasitinkame 700-uosius Vilniaus metus“

Adresas: Pilies g. 2

Per 700 metų Vilnius tapo tarsi tikra lobių skrynia, kurią jums padės atverti po miestą išsislapstę gidai. Rugsėjo 24 ir 25 dienomis Pasaulinės Turizmo dienos proga nuo 13 iki 17 val. kviečiame sužaisti smagų orientacinį žaidimą, skirtą artėjančiam miesto jubiliejui! Ieškokite po Vilnių išslapstytų užuominų ir vietų, kurias pasirinksite pagal sudėtingumą, ir miklinkite kojas. Suradę jose gidą su raudona liemene ar kepurėle, išklausykite ypatingos istorijos ir gaukite lipduką. Surinkę kuo daugiau lipdukų, skubėkite į Turizmo informacijos centrą (TIC), Pilies g. 2. Prizus galėsite atsiimti nuo rugsėjo 24 d. 15 val. iki rugsėjo 27 d. 18 val.

Surinkote visus lipdukus? Pirmosios 7 komandos, suklijavusios visus lipdukus, bus apdovanotos ypatingais prizais! Daugiau informacijos ir užduotys – žaidimo skrajutėje čia.

Renginys yra Vilniaus 700-ojo jubiliejaus programos dalis.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.