Lemon Joy | LIVE

, Vilniaus g. 39 Vilnius

Labai saviti ir labai išskirtiniai – „Lemon Joy“ – surengs vienintelį koncertą Vilniuje, kuris vyks ne kur kitur, o „Vasaros terasoje“.

25-us metus skaičiuojanti grupė iki šiol yra unikalus synthpop pavyzdys Lietuvos scenoje.

O tokius nacionalinius hitus kaip „Kažkada“, „Karolis“, „Pamiršk mane“ ar „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“ žino visi!

Šiuos ir dar daug daugiau klausysim ir šoksim po atviru dangumi „Vasaros terasoje“ rugpjūčio 28 d. Užsitikrink vietą vasaros pabaigos koncerte jau dabar. Bilietų kiekis labai ribotas!

Kas dar abejoja, ar bus stipru, pažiūrėkite pernai metų įrašą iš ten pat:
www.youtube.com/watch?v=eoTZ5oQqEj

Vartai 18.30
Koncertas 20.00

_______________________

Dėl staliukų rezervacijos reiktų kreiptis šiuo numeriu +370 (695) 76 560‬ nuo 12.00 iki 18.30 darbo dienomis

Renginio vietoje asmenys, vyresni nei 6 m., privalo dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę. Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.