Laureatų koncertas | Prize-winner concert

, Katedros a. 4 Vilnius
Rugsėjo 18 d., 19 val.
Valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilniuje, transliacija internetu
I tarptautinio Žygimanto Liauksmino klavesinininkų konkurso laureatų koncertas
Pirmasis Baltijos šalyse vyksiantis tarptautinis konkursas bus skirtas žymiam Lietuvos mokslininkui, muzikos teoretikui, pirmojo muzikos vadovėlio Lietuvoje autoriui, filosofui, Vilniaus universiteto profesoriui Žygimantui Liauksminui (1596/97–1670). Konkursu pažymimos ir 350-osios Liauksmino mirties metinės (1670 m. rugsėjo 11 d.). Šio konkurso tikslas – supažindinti konkurso dalyvius ir klausytojus su kukliu, bet labai reikšmingu mūsų šalies muzikiniu paveldu.
Dėl kelionių apribojimų, atsiradusių dėl krizės COVID-19, konkursas vyks vien internetu. Šį koncertą iš vaizdo įrašų žiūrovai galės stebėti ekrane Valdovų rūmų Renesanso salėje (būtina išankstinė registracija), taip pat jį bus galima stebėti internetu festivalio „Banchetto Musicale“ Facebook puslapyje ir kanale YouTube.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.