Kotryna Juodzevičiūtė Collective

Gruodžio 7, 2018 @ 21:30 - 23:50
Jazz Cellar 11, Aušros Vartų 11, Vilnius

Kotryna Juodzevičiūtė – mergina iš Vilniaus, kuri pakerėjo klausytojų širdis ir tapo Lietuvos balsu 2015/2016. Kotryna tikina, jog geriausiai jaučiasi atlikdama džiazą, ji kartu su Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos džiazo grupe jau kurį laiką koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies ribų. Pašėlusi ir nenuspėjama, o kartu lyriška bei jautri – tokia yra Kotryna. Svarbiausia – nepaliekanti abejingų!
Naujausias dainininkės projektas klausytojų ausims – Kotryna Juodzevičiūtė Collective. Surinkusi į vieną vietą savo bendražygius muzikantus Kotryna atlieka būtent savo paties mėgstamą muziką. Šio kolektyvo programa svyruoja nuo tradicinio džiazo iki modernaus soul/funk.

Bilietai:
https://tickets.paysera.com/lt/event/kotryna-juodzeviciute-collective-e915
Konserto dieną bilietai brangs !!!

Baras atsidaro 20.00 Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382. Anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas . Jūsų bilietas – tai Jūsų sėdima vieta , stovimų vietų nėra.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami organizatorių, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.

Komentarai (0)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.