Kombuchos Festivalis (trečiadienis)

Kviečiame į pirmąjį Lietuvoje kombuchos (kombučos) festivalį,
kuriame susitiks kombučios gėrimo meistrai ir visi tie, kurie mėgsta šį fermentuotą, gaivinantį ir žmogaus organizmui itin sveiką gėrimą.
Dvi dienas degustuosime, klausysimės muzikos ir pranešimų, žiūrėsime filmus ir tiesiog atsipūtę bedrausime.

Kombuča – tai fermentuotos arbatos gėrimas, puikiai tinkantis žmogaus organizmui, turintis gerųjų bakterijų – probiotikų, dar vadinamas gyvybės eliksyru. Šis gėrimas žinomas ir vartojamas jau kelis tūkstančius metų, jo ištakos iš Pietryčių Azijos. Gėrimas išgyvena tikrą renesansą: JAV kiekvienoje didesnėje parduotuvėje surasime kombučos skyrių, o Europoje ir Lietuvoje tai sparčiai populiarėjanti naujiena.
Norėdami populiarinti šį puikų produktą, Baltic Shamans komanda atidaro pirmąją kombučeriją – kombučos barą. Čia vienoje vietoje surasite daug įvairių kombučos gamintojų produkcijos, vyks įvairūs renginiai, degustacijos, paskaitos. Erdvė sąmoningam bendravimui su nealkoholinio bet tauraus gėrimo taure. Kombučerija įsikurs Baltic Shamans erdvėje, Užupyje šalia Vilnelės ir Meno Inkubatoriaus, jauki erdvė puikiai tinkanti jaukiam laiko praleidimui su sveikų desertų baru ir žinoma fermentuotais gėrimais.

Vieta: Baltic Shamans. Užupio g. 2, 01025 Vilnius.
Facebook: https://www.facebook.com/events/868785546976734/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.