Kinas po žvaigždėmis: Erdvėlaivis Žemė

, Katedros a. 4 Vilnius

Pasiilgusiems vasaros, gero kino ir begalinių romantiškų naktų po atviru dangumi – džiugios naujienos. „Kinas po žvaigždėmis“ grįžta!

1991 m. aštuoni žmonės, apvilkti futuristinėmis uniformomis atsisveikino su įprastu gyvenimu ir užsidarė po oro nepraleidžiančiais stikliniais kupolais. Šie kupolai gaubė ir džiungles, savaną, pelkę, dykumą, nedidelį vandenyną su paplūdimiu ir koraliniu rifu. Keturi vyrai ir keturios moterys čia gyveno izoliuoti dvejus metus. Neišeidami į išorinį pasaulį, jie patys augino maistą, siekdami išlaikyti pusiausvyrą trapioje mažoje ekosferoje. Tačiau nuo tos akimirkos, kai hermetiška struktūra buvo visiškai užverta, žmonės ir 3,8 tūkst. kitų gyvūnų bei augalų rūšių ėmė silpti, o vidiniai konfliktai pradėjo kelti grėsmę eksperimento sėkmei.

Įtraukiantis dokumentinis filmas pasakoja apie ambicingo projekto BIOSFERA 2 idėjos gimimą ir pristato ryškias asmenybes, dirbusias prie šio projekto bei dalyvavusias dvejus metus trukusiame unikaliame, realybės šou primenančiame eksperimente.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.