„Karjeros ir galimybių su M Capital pristatymas“ Vilniuje

🔥 Pristatymas skirtas visiems, besidomintiems asmeninių finansų valdymu, ateities aprūpinimo sistema bei karjeros galimybėmis M Capital komandoje.

Informacija ir registracija ➡️ http://bit.ly/pristatymas_01_14 ⬅️

🔜 Vieta: Viešbutis „Crowne Plaza”, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius
Data ir laikas: 2020 m. sausio 14 d., 18:30 – 20:00 val.
Pristatymas NEMOKAMAS.
Registracija būtina, nes vietų skaičius ribotas.

Pristatymo metu išgirsite:

– Kokią Lietuvos visuomenės problemą sprendžiame?
– Kokius įrankius naudojame tai problemai spręsti?
– Lietuvos rinka: tendencijos ir perspektyvos;
– Verslo modelis: pirkimas per edukaciją;
– Uždarbio sistema: ką galiu pasiekti?
– Mokymų sistema: kaip kiekvienas gali veikti su M Capital sėkmingai?

VILNIUJE PRISTATYMĄ VEDA:

Žilvinas Butkevičius
Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion’s House sporto klubo bendrasąvininkas ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas.
Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyra ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė“. Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.