Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje 2020 (transliuojama per TV)

2020-ųjų „Kalėdos sostinėje“ dėl pandemijos bus kitokios – mažiau būriavimosi, bet daugiau šviesos ir papuošimų visame mieste, o pagrindinės šalies eglės įžiebimą stebėsime per TV3 ir klausysime geriausių šalies atlikėjų koncerto! Žiemos švenčių sezono pradžią skelbsime lapkričio 28 d., 17:30 val. Stebėkite TV3 kanale.

Tradiciškai Vilniaus Kalėdų eglės puošyba bus didžiulė staigmena ir stebuklo laukimas – viską išvysime ekrane, jaukioje ir saugioje savo namų aplinkoje. Šiemet dėl pandemijos teko atsisakyti tradicija tapusių Kalėdinių miestelių Vilniaus Katedros ir Rotušės aikštėse. Tačiau jie žiemos švenčių metu persikels į elektroninę erdvę – dovanų kūrėjai, verslininkai jau dabar registruojasi į e. Kalėdų miestelį, kad savo dovanas, suvenyrus ir paslaugas galėtų siūlyti www.kaledossostineje.lt.

Gruodį virtualioje erdvėje bus galima rasti dar daug kitų labai įdomių alternatyvų, kurias atskleisime čia vėliau. Visų lauks intriguojančios alternatyvios Kalėdos!

Vilnius kviečia pasitikti šventes jaukiai, arčiau namų ir optimistiškai!
Saugokime vieni kitus, kad Kalėdų sulauktume sveiki.
Daugiau: https://www.facebook.com/events/883871192353515

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.