„Ką muzikos/meno mokyklos mokytojas turėtų žinoti apie kultūros vadybą?“

Kviečiame į lektorės, mokytojos ekspertės Mintarės Veličkienės nuotolinį tęstinį dviejų dalių seminarą „Ką muzikos/meno mokyklos mokytojas turėtų žinoti apie kultūros vadybą?“, kuris vyks 2021 m. spalio 20 ir 28 d., nuo 10 val. Nuotolinis seminaras organizuojamas vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“.

Registracija vyksta iki spalio 18 d. (https://forms.gle/W5gnYRb8nRmng2GBA)

Trukmė:
spalio 20 d. nuo 10.00 iki 12.30 val.
spalio 28 d. nuo 10.00 iki 13.30 val.

Seminaro dalyviams bus išduodami akredituoto LMTA Karjeros ir kompetencijų centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2).

Dalyviams bus įskaityta 14 akad. val.Ar susiduriate, kad organizuojant renginį, muzikinį konkursą, festivalį, kitą kultūrinį – edukacinį projektą arba siekiant puikią idėją paversti realybe, Jums neužtenka turimo biudžeto? O gal nepavyksta rasti rėmėjų? Šis seminaras yra būtent Jums!

Seminare apie kultūros vadybą susipažinsite su renginių bei kultūrinių – edukacinių projektų planavimo ir rašymo principais. Užsiėmimų metu įgysite platesnį suvokimą apie kultūros vadybą, kuris padės geriau įsisavinti informaciją ir ją taikyti praktikoje. Taip pat įgytos tiek teorinės, tiek praktinės žinios pasitarnaus muzikos bei meno mokyklų mokytojams, planuojantiems įgyti aukštesnę pedagoginę kvalifikacinę kategoriją, nes nemažai pedagoginės veiklos vertinimo kriterijų reikalauja kultūros vadybos kompetencijų. Mokysimės kultūrinio projekto rašymo ir finansų paieškos bei efektyvaus ir sklandaus darbo komandoje pagrindų.

Seminaro tikslas – supažindinti muzikos bei meno mokyklų mokytojus su pagrindiniais kultūros vadybos principais.Seminaras skirtas dalykų mokytojams, mokyklų bendruomenės komandoms, kultūros įstaigų darbuotojams ir tiems, kurie nori pagilinti kultūros vadybos žinias.

Programos uždaviniai:

Pristatyti kultūrinio projekto organizavimo gaires.
Aptarti pagrindinius projekto rašymo principus.
Supažindinti su kultūrinio projekto finansų paieškos mechanizmu.
Apžvelgti darbo komandoje iššūkius.

Seminare bus mokomasi:

Kultūrinio projekto vadybos;
Finansų paieškos, rengiant kultūrinį projektą;
Projekto rašymo;
Dirbti komandoje.

Taip pat bus galima užduoti klausimus, dalyvauti refleksijose.

Plačiau apie seminarą
https://kkc.lmta.lt/nuotolinis-seminaras-ka-muzikos-meno…/

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.