Jungle – Vilnius – 2022 05 14

, Lukiškių skg., Vilnius

JIE grįžta! Britų duetas „Jungle“ įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją

Po prancūzo Woodkido pasirodymo Vilniuje, „8 Days A Week“ skelbia dar vieną koncertų turą Baltijos šalyse. Patvirtinta, kad britų muzikos duetas „Jungle“ gegužę aplankys Lietuvą ir įsirašys Lukiškių kalėjimą į savo biografiją. Taip, tai tiesa – gegužės 14 d. „Jungle“ oficialiai atidarys naują koncertų sezoną kalėjime, kuris LRT apdovanojimuose šiuo metu pretenduoja tapti Metų kultūros reiškiniu.

Ši žinia iškart nuteikia saulėtai, primena kaip atrodo gyvas ir skambus kalėjimas vasarą. Bus ko laukti. Niekada nesibaigianti „Jungle“ energija tave nupirks per keletą akimirkų. Sunku juos su kuo nors kitu supainioti. Čia jie neturi sau lygių savo žanre ir vienodai transliuoja šį vaibą ir vaizdo klipuose, ir scenoje. Kalėjimo tvirtovė, didžiųjų festivalių skalpai, gyvo pasirodymo jėga, vietinis palaikymas, kokybė, šokių magija, daug balsų, seni geri hitai, naujos idėjos ir visiškas atsipalaidavimas.

„Jungle“ Lietuvos melomanams jau yra pažįstami. Mūsų neapleidžia jausmas, kad jie tada į Lietuvą atvyko per anksti (taip kartais nutinka net geriausiems) ir gal net ne ten. Per tą laiką jie nuėjo didelį kelią, ūgtelėjo, pasididino fanų skaičių visame pasaulyje ir išleido puikų albumą. Jie tikrai verti pažinties! Šis 14 kūrinių leidinys daug kam tapo praėjusios vasaros garso takeliu. Šis albumas buvo puikiai sutiktas ir Lietuvoje. Dabar tai vyks pačiu laiku ir geroje vietoje. „8 Days A Week” taip pat organizuoja šio „Jungle“ turo pasirodymus Rygoje ir Taline, o tai savaime jau labai gerai. 3 miestai, 3 gyvi koncertai ir visa kita patirtis.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.