Jazzu | Trakų pilis

Justė Arlauskaitė-Jazzu (Jazzu) šią vasarą savo gerbėjus pradžiugins muzikiniu susitikimu ypatingoje erdvėje – rugpjūčio 27 d. Lietuvos kultūros sostinėje Trakuose, šimtmečius menančioje Trakų pilyje.

Praėję metai Jazzu buvo kupini kūrybinių ieškojimų, atradimų ir laimėjimų. Atlikėja įrašė du albumus. Vienas iš jų, pavadintas „Jazzu“, jau išvydo dienos šviesą ir pelnė geriausio albumo apdovanojimą Metų muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A 2019“. Dainininkė taip pat buvo įvertinta kaip Metų popmuzikos atlikėja ir pelnė statulėlę už Metų vaizdo klipą („Wild“).

Pastaruoju metu Jazzu širdyje susipynė įvairiausi jausmai: išvargino karantinas, nežinomybė, laukimas, ne tik artimiausių žmonių, bet ir publikos ilgesys. „Vargina ir naujos taisyklės, tačiau turime prisitaikyti. Vis tik man svarbiausia – susitikti su savo klausytojais. Tad ši galimybė džiugina labiausiai, – kalba Jazzu. – Kartu aplanko ir jaudulys, nes paskutinį kartą scenoje stovėjau vasario 16 dieną. Mano gyvenimas ir koncertų grafikas visada buvo labai įtemptas, todėl pastarasis tylos etapas tęsėsi gerokai per ilgai. Jaudinuosi lyg prieš egzaminą. Žinau, kaip žmonės pasiilgo muzikos, kaip gers kiekvieną garsą į save. O mano misija – grąžinti jiems muzikos, garsų džiaugsmą, jausmus ir ilgesį sudėti į dainas ir tiesiog pakviesti visus švęsti gyvenimą čia ir dabar. Emocijų kreivė bus plati, tad ateikite tiesiog pagyventi muzikoje!“

Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri bei pažeidžiama – Jazzu yra atvira savo žiūrovams ir kviečia į vasarišką koncertą rugpjūčio 27 dieną Trakuose.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.