Istorijų pasakojimo sal(i)onas

„Istorijų pasakojimo sal(i)onas“ pirmąjį 5-ojo sezono susitikimą skiria istorijoms ir pasakojimams apie atradimus! 37-asis Vilniaus universiteto storytelling’o vakaras vyks rugsėjo 19 dieną, antradienį, 19 val. VU Mažosios aulos kavinėje („Morgas“), Universiteto g. 3 (įėjimas per VU Didįjį kiemą).

Penktuosius „Istorijų pasakojimo sal(i)ono“ metus pradedame inspiruoti vienos žinomiausių pasaulio istorijų. Jeigu ir niekada nestudijavote fizikos, tikrai žinote pasakojimą apie Antikos matematiką Archimedą, kuris besimaudydamas vonioje suprato, kaip kūnai sąveikauja su skysčiais ir sušuko Eureka! Taip atsirado Archimedo dėsnis. Ką savo gyvenime atradote, jog sušukote (kad ir mintyse) Eureka! Savo pašaukimą? Didžiąją meilę? Problemos sprendimą? Ateikite papasakoti ir kitų paklausyti rugsėjo 19 d. 19 val. į VU Mažosios aulos KAVINĘ (dar žinomą kaip „morgas“).

Tam, kad žinotume kiek kėdžių ir arbatos puodelių paruošti, reikalinga registracija visiems dalyviams – klausytojams ir pasakotojams! REGISTRACIJA

Interaktyvaus istorijų pasakojimo teminio vakaro šeimininkė Milda Varnauskaitė kviečia prisijungti į jau 37-ąjį VU Kultūros centro organizuojamą sal(i)oną! Tai ne tik neįpareigojanti istorijų pasakojimo ir klausymosi vieta, kur galima išgirsti ne vieną intriguojantį pasakojimą, bet ir renginys, kuriame galima drąsiai bendrauti su įdomiais dalyviais bei susipažinti su bendraminčiais.

Kiekvienas susitikimas sal(i)one būna vis kitoks – naujos, dar negirdėtos, ir kartais labai įkvepiančios ar net pamokančios istorijos.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.