Interaktyvi kalėdinė ekskursija visai šeimai

Interaktyvi kalėdinė ekskursija vaikus nuves į Senamiesčio gatveles ir kiemus, kuriuose gyvena medžių dvasios, mažosios eglutės, mediniai angeliukai 👼 ir šventinis laukimas. Kur ir dėl ko buvo pradėtos puošti 🎄 eglutės, kaip miestiečiai ruošėsi svarbiausioms metų 🔔 šventėms, kokiame kieme gyvena pasislėpęs angeliukas, kur yra Kalėdų senelio bažnyčia – šias istorijas išgirdę mažieji, o taip pat ir suaugę, kitaip supras, kas yra Kalėdos ir jų laukimas taps dar prasmingesnis. Ekskursijoje naudojami įvairūs daiktai, žaidybiniai elementai, padedantys vaikams suprasti ir pajusti pasakojimus.

👨‍👩‍👧‍👦 Ekskursija ir jos interaktyvi forma kurta galvojant apie 5-10 metų vaikus, tačiau turinys tinkamas ir suaugusiems. Ekskursijoje mokyklinio amžiaus vaikai gali dalyvauti ir vieni, gali ir su tėvais – tai yra šeimos sprendimas.

🎄 Trukmė: 1 val. 15 min.
👉 Ekskursijos pradžia: ant Rotušės laiptų
⭕ Ekskursijos pabaiga: Mikalojaus bažnyčia
Kaina: 12,00€
Nuoroda į bilietus: https://tickets.paysera.com/en/event/interaktyvi-kaledine-ekskursija-visai-seimai?fbclid=IwAR2DK9gaTuvBR5lfjTbtRDB-QgusZhALy0jX5mTFP5zjOq7NkV6L302d6Ow

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.