Imperija: Nico Moreno, Interiors, Mario Moretti, Mirror Slave, OBCDN

, Kauno g. 5, Vilnius
„Imperija“ yra dviejų tamsiausių Vilniaus klubų – „Kablio“ ir „Elasticos“ – kolaboracija. Ir ši imperija, kaip priklauso pagal pavadinimą, auga ir plečiasi – jau aiški trečioji data ir atitinkamas svečias. Tai – milijonus perklausų ir peržiūrų renkantis prancūzų sunkiasvoris ir techno brutalistas Nico Moreno. Itin jaunas, itin talentingas, besidžiaugiantis karjera, kylančia greičiau nei NASA „Artemis“, šis didžėjus užkariavo pasaulio klubus, festivalius ir stadionus. O dabar užkariaus didžiąją „Kablio“ salę.
—–
„Imperija“ is the collaboration of Vilnius’s two darkest clubs – „Kablys“ and „Elastica.“ Ant the empire, as it should, is growing and expanding – the third date is set together with a fitting guest. It’s Nico Moreno, French heavyweight and techno brutalist, whose tracks have been listened to and watched millions and millions of times. Very young, very talented, and with his career going up faster than NASA’s „Artemis,“ Nico has conquered the world’s clubs, festivals, and even stadiums. And now he’s gonna conquer our big hall.
—–
NICO MORENO (Insolent Rave Records, FR)
https://bit.ly/NicoMorenoSC
—–
Išankstiniai bilietai: https://bit.ly/Imperija0505Tickets
Klubas pasilieka teisę neįleisti svečių be papildomo paaiškinimo.
—–
Ticket pre-sale: https://bit.ly/Imperija0505Tickets
The club reserves the right to deny entrance without disclosure of reasons.
—–
Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius, LT.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.