“Humoro klubas“ – atviras mikrofonas

, A. Strazdelio g. 1, Vilnius
Šaltajam sezonui grįžtame į „Tamstą“!
Per tokius – atviro mikrofono – vakarus komikais tapo daugybė dabar jums žinomų vardų – Vaidotas Šiožinis, Mantas Bartuševičius, Viktoras Balykov, Airidas Jankus, Henry Match, Vanilla Killa B, Mantas Grimalis ir keletas kitų!
Jeigu norite atsidurti jų vietoje, viskas, ką turite padaryti:
1. Būti juokingu ne tik prie laužo su gitara;
2. Pasiruošti iki 10 minučių originalaus savo humoro (jeigu atpažinsim, kad kažką plagijuojat – būsit nuvaromi nuo scenos be ceremonijų);
3. Parašyti el. paštu paulius@ambrazevicius.lt, kad norite dalyvauti, trumpai prisistatyti.
4. Rugsėjo 19, antradienį, atsistoti prieš kokius 200 vilniečių ir parodyti, kad turi kiaušus (perkeltine prasme, žinoma, čia tik metafora).
Renginį ves, naujus komikus pristatys ir nesėkmės atveju paguodos petį išties „Humoro klubo“ komikas Paulius Ambrazevičius.
Durys: 18:30
Pasirodymas: 20:00
Ukrainos piliečiai į koncertą įleidžiami nemokamai.
Pirkdami bilietus prisidedate prie pagalbos nukentėjusiems kare – „Tamsta“ klubas dalį pajamų skirs organizacijoms, kurios padeda kariaujančiai Ukrainai ir jos žmonėms.
ĮSIGIJĘ BILIETUS, BŪTINAI REZERVUOKITE STALIUKĄ
Staliukų rezervacija: el.paštu club@tamsta.com arba telefonu +370 669 49 342. Rezervacija nemokama, rezervacijos laikomos iki 19:00. O laukiant koncerto siūlome išbandyti mūsų meniu.

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.