Harlem Speaks Easy | Vodevilis

, Geležinkelio g. 6, Vilnius

Vodevilis – teatrinio žanro pramoginis reginys, kuriame atsiskleidžia nuoširdus ir įvairus Džiazo žmogaus pasaulis. Čia dominuoja žaisminga nuotaika, įvairūs pasirodymai su gyva muzika, pasakojimai ir betarpiškas santykis su publika. Pamatę šį reginį mūsų žiūrovai sako „dabar jau tikrai žinau, ką reiškia džiazuoti!“

Railway Stompers — muzikantų ansamblis, vienijamas meilės antrojo ir trečiojo dešimtmečių muzikai, kultūrai ir stiliui. Skambant geriausių svingo kūrinių aranžuotėms pasijausi lyg energingame muzikos traukinyje, į kurį „įsėdus” norėsis trepsėti kojomis, linguoti galva ir spragsėti pirštais.

Lindyhop klubo šokėjai, įkvėpti šėlstančios svingo šokių eros bei spindinčios Getsbio laikų elegancijos, jau ilgiau nei dešimtmetį atlieka lindyhopo, stepo bei čarlstono pasirodymus Lietuvoje bei užsienyje.

Durys atsidaro 19val.
Išankstiniai bilietai: http://bit.ly/34fNXUU
Bilieto kaina 15Eur.
Renginyje visos vietos sėdimos, pirmieji atėję renkasi vietas.

DAUGIAU APIE HARLEM SPEAKS EASY
Trečiasis XX amžiaus dešimtmetis, Harlemo rajonas Niujorke. Vieta, kurioje gimė ir klestėjo džiazo kultūra. Tuo metu Amerikoje galiojo sausasis įstatymas, kurio dėka atsirado tūkstančiai nelegalių „Speakeasy“ barų. Juose žmonės galėjo jaustis laisvai, pabėgti nuo spaudusių negandų bei mėgautis gaivališka džiazo muzika ir šokiais. „Harlem Speaks Easy“ — teminiai renginiai, skirti atkurti išskirtinę tų laikų atmosferą. Idėjos autoriai — artistai, džiazo šokių ir muzikos puoselėtojai.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.