GUMA | kūrybinės judesio dirbtuvės su Luku Karveliu

GUMA – tai kūrybinių judesio dirbtuvių platforma, kurioje šiais metais skirtingais judesio tyrimo metodais ir kūrybos principais dalinsis keturi šokio, tarpdisciplininio meno kūrėjai.

Kūrybinės judesio dirbtuvės skirtos šokėjams, šokio mėgėjams, aktoriams, atlikėjams, muzikantams ir kitų sričių kūrėjams, kurie savo praktikose pasitelkia judesio raišką arba norėtų ją taikyti.

RUGPJŪČIO 15 d. ir 16 d.
12:00 – 16:00 val.
Lukas Karvelis

Dirbtuvių metu gilinsimės į skirtingas improvizacines užduotis, kurios padės „atrakinti“ laisvo žmogaus judesį. Tyrinėsime kūno kontrolės ypatybes, mokysimės pasitikėti kūnu ir lavinsime raumenų atmintį. Salė virs žaidimų aikštele, kurioje visi kviečiami ir nugriūti, ir nusišypsoti.
𝐋𝐮𝐤𝐚𝐬

Lukas Karvelis – kūrėjas, dirbęs su žymiais choreografais, tokiais kaip Marina Mascarell, Jiri Kylian, Antoninas Comestaz, Joseph Simon. Jis mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiulrionio menų mokykloje, o vėliau baigė „Codarts“ menų universitetą Nyderlanduose. 2015–2018 m. kaip kūrėjas rezidavo „Performance Bar“ Roterdame. Rengė kūrybinį projektą su dizainere Youjia Jin Paryžiaus mados savaitėje 2017-aisiais. 2018 m. gavo 2 vietos prizą ir video prizą Štutgarte vykstančiame „Solo-Tanz“ konkurse. 2020 m. Lukas su savo solo kūriniu „Blank Spots“ atrinktas į „internationale tanzmesse nrw“ programą.


Kaina: 16 Eur (už abi dirbtuvių dienas). Apmokėjimo sąlygas rasite registracijos formoje.
Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma: https://cutt.ly/cySsnAn
Vietų skaičius ribotas – renkama grupė iki 14 žmonių.

Vieta:
Kirtimų kultūros centras
Dariaus ir Girėno g. 69, Vilnius

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti su mumis šiuo el. paštu – projektai@kirtimukc.lt arba tel.: 8 679 21040

Projektą organizuoja: Kirtimų kultūros centras
Projektą dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba
Draugai: Palanga Street Radio, Urbanistinio Šokio Teatras Low Air

Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.