Grožio industrijos paroda „Pelenė 2020“ 06 20

, Laisvės pr. 5 Vilnius

PELENĖ – garsiausių Lietuvos grožio profesionalų sambūris. Tai vieta, kurioje vienu metu vyksta daugiau nei šimtas įvairių renginių lankytojams, pristatomos naujausios pasaulinės grožio tendencijos, rengiami seminarai, meistriškumo klasės bei kvalifikacijos kėlimo mokymai grožio specialistams.

PELENĖ pritraukia tūkstančius estetikai neabejingų ir grožį puoselėjančių bei vertinančių lankytojų. Kiekvienas čia atranda sau įdomią ir aktualią temą, išbando  įvairiausius produktus ir rinkos naujienas, kurių parodoje apstu kasmet.

2020 m. PELENĖ skelbia:

GROŽIS REIKALAUJA ŽINIŲ!

Grožio industrijoje profesionalumo lygis kasmet kyla. Kaip ir kitų verslo sričių, šios taip pat neaplenkia inovacijos, vis labiau populiarėja ir yra vertinamos natūralios, ekologiškos, gamtą tausojančios grožio priemonės. Todėl domėjimasis grožiu reikalauja žinių.

PELENĖ skirta tiems, kurie vertina grožį bet kuriame gyvenimo etape, siekia ir nori sužinoti daugiau. Paroda padės plėsti akiratį, įgyti žinių, susipažinti su aktualijomis bei atrasti savo unikalumą ir visapusišką grožį.

PARODOS SKAIČIAI: 

  • 350 dalyvių, kurių stenduose – ne tik specialios kainos, bet ir didelė naujausių produktų gausa;
  • 25 000 lankytojų, kurie gali įsigyti ne tik parodoje pristatomas naujienas, bet ir apsilankyti renginiuose, seminaruose;
  • Parodos plotas – beveik 17 000 kv.m.

PARODOS EKSPOZICIJA:

  • 3 SALĖ – Nagų priežiūros priemonės. Blakstienų priauginimas. Parfumerija. Spa ir soliariumų paslaugos.
  • 4 SALĖ – Stilius ir mada.
  • 5 SALĖ – Plaukų priežiūros priemonės. Makiažo priemonės. Dekoratyvinė kosmetika. Kosmetologija. Kirpyklų įranga

Kviečiame įsilieti į parodos PELENĖ 2020 dalyvių tarpą ir skleisti grožį!

DĖMESIO! Šiuo metu dėl koronaviruso pandemijos visi renginiai nuo kovo 13 iki kovo 27 d. (Vilniuje iki balandžio 17 d.) yra ATŠAUKTI! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.