Get Inspired 2020 – Motyvacinė konferencija sėkmei

, Laisvės pr. 5 Vilnius

Informacija apie konferenciją bei bilietai:
➡️ http://bit.ly/Get_Inspired_2020 ⬅️

Konferencija vyks: 2020 m. gegužės 9 d.
Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Antrojoje GET INSPIRED konferencijoje pranešėjai dalinsis:
– Savo įkvepiančiomis istorijomis, nepaisant to, ar jos buvo sėkmingos ar ne.
– Patikrintais ir veikiančiais būdais, padėsiančiais nuosekliai siekti savo tikslo ir įveikti sunkumus, kai jų bus.
– Įkvėpimu priimti lemiamą sprendimą svajonių įgyvendinimui.

Kam skirta konferencija?
Get Inspired skirta visiems, kas nori tobulėti, nori augti, nori įkvėpimo neabejoti. Konferencijos organizatorius „M Capital“ tiki, kad edukacija yra didžiausia jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus.

Konferencijos pranešėjai:

ALANAS DZERANOVAS
Sporto bendruomenės „UŽ 7 MARIŲ” bendraįkūrėjas, treneris, sveikesnės gyvensenos praktikas bei patarėjas, LRT laidos „Į Sveikatą“ autorius ir vedėjas, LKL rungtynių analitikas ir komentatorius, lektorius, „Ruonis“, 3 vaikų tėtis . „Praktinė patirtis, realizuojant savo paskirtį bei einant sveikesnės gyvensenos keliu, leidžia man tuo dalintis su šimtais žmonių kasdien.”

BENEDIKTAS AMBRAZIEJUS
Verslininkas, investuotojas, asmeninių ir poros finansų konsultantas, save išbandantis ne tik naujose investavimo nišose, bet ir itin vyriškuose strateginiuose žaidimuose. Per daugiau nei 10 metų patirties dirbant finansų konsultavimo srityje, Benediktas yra laimingas, galėdamas kurti išskirtinę vertę savo klientams ir tuo pačiu jausdamas laisvę turėti tokį gyvenimą, kokio visada norėjo.

VYTAUTAS MEDINECKAS – IRONVYTAS
Sportuojantis verslininkas, reperis, aktorius, motyvatorius. „Manau, svarbiausia analizuoti save, klausyti tiek visai jaunų, tiek vyresnių žmonių patirčių, nepaisant, kad visi esame skirtingi ir pasaulį matome skirtingai. Kasdien būna daug reikalų, daug dirgiklių, daug vėlavimo ir dar viso ko. Bet ar tai priežastis nesidžiaugti saulėta diena ir tuo, kad gyveni? NE!”

SNIEGUOLĖ KERPIENĖ
Mados verslo praktikė, verslo mentorė, turinti daugiau, nei 25 metų patirtį nuosavame versle. „Šuolis į verslo aukštumas ir skrydis į bankrotą. Kūrimas naujų verslų ir svajonių be jokių stabdžių. Verslai nuo aprangos gamybos, viešbučio valdymo, jūrinių pramogų organizavimo, kompanijos kūrimo Ispanijoje iki rinkodaros agentūros ir verslo konsultacijų veiklos šiandien, kurios tikslas: „įkvėpti, motyvuoti, padėti sukurti“. Tokia mano patirtis“- sako Snieguolė.

Kiti pranešėjai bei konferencijos programa bus paskelbti jau netrukus.

Renginys yra labdaringas bei socialiai atsakingas. Konferencijos pelnas bus skiriamas labdarai.

Dėmesio! Renginių aprašymai yra ruošiami pagal organizatorių išplatintą informaciją, todėl „Miesto Žirafos“ negarantuoja, kad informacija yra teisinga ir neatsako už galimus netikslumus bei įstatymų pažeidimus renginių aprašymuose.